JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Avārijas dienests - 64507010.  Pēc plkst. 22:00 - 28686506

 

IEVĒRĪBAI!!!
No 2020.gada 25.maija ūdens rādījumus var nodot caur Bill.me platformu no mēneša 25.datuma līdz mēneša pēdējai darbadienai, lai nodrošinātu precīzāku ūdens patēriņa uzskaiti.

Paziņojums

Kategorija: Informācija Publicēts Piektdiena, 17 Aprīlis 2020 Autors San-Tex

        Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju COVID-19 vīrusa izplatības dēļ, Balvu novada pašvaldības aģentūra „SAN-TEX” uz laiku pārtraukusi klientu apkalpošanu klātienē un Norēķinu centra darbību Partizānu ielā 14, Balvos.

       Sakarā ar to, ka Norēķinu centra darbība ir pārtraukta, atliktajiem maksājumiem ārkārtējās situācijas laikā netiks aprēķināta kavējuma nauda

       Tiek plānots, ka sākot ar š.g. 22.aprīli tiks atsākta Norēķinu centra darbība. Lūgums sekot līdzi paziņojumiem.

       Ja, saistībā ar ārkārtējo situāciju, radušās finansiālas pagaidu grūtības PA „SAN-TEX” rēķinu apmaksai, lūgums savlaicīgi sazināties ar juristu, zvanot uz tālruni 26186616 vai rakstot uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., lai risinātu radušos situāciju.

       Lai samazinātu  rēķinu skaitu, kuri iedzīvotājiem tiek piegādāti papīra veidā, lūgums tiem, kas to vēl nav izdarījuši, būt atsaucīgiem un atsūtīt PA „SAN-TEX” uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. savu epasta adresi, norādot rēķina numuru vai/un dzīvokļa, mājas adresi, par kuru tiks piestādīts rēķins elektroniski.

Visu jautājumu noskaidrošanai nepieciešamības gadījumā iespējams sazināties:

           rakstot uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,

           ūdens noplūdes vai citas avārijas gadījumā zvanot uz avārijas dienesta tālruni 64507010, mob.t. 28686506,

           kvītiņas par izlietotā ūdens patēriņa daudzumu un citus dokumentus, norādot tālruņa numuru atzvana veikšanai, iemest pie aģentūras izvietotajā pastkastītē,

           ja radušies jautājumi par gāzes un ūdens izlietojumu, līgumu slēgšanu, zvanīt uz tālruni 64507199 vai mob.t. 29228746.

       Lūgums māju vecākajiem rādījumus par patērēto ūdeni dzīvojamajās mājās iesniegt elektroniski – epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai paziņojot pa tālruni 64507199, vai vēstuli ieliekot pie PA „SAN-TEX” Bērzpils ielā 56, Balvi, izvietotajā pastkastītē.

 

Skatīts: 112